More actions
Categorized. |
Tau Hopper (talk | contribs) Ore figures updated. |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
{{npcwh|end}} | {{npcwh|end}} | ||
{| | {| cellpadding="5" cellspacing="0" border="1" | ||
|- | |- | ||
| | ! scope="col" | Ore Type | ||
! scope="col" | # of Asteroids | |||
! scope="col" | Site Total (units) | |||
! scope="col" | Site Total (m3) | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Arkonor | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 15,000 | |||
| align="center" | 240,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Bistot | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 25,000 | |||
| align="center" | 400,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Crokite | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 25,000 | |||
| align="center" | 400,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Dark Ochre | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 25,000 | |||
| align="center" | 200,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Gneiss | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 30,000 | |||
| align="center" | 150,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Hedbergite | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 125,000 | |||
| align="center" | 375,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Hemorphite | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 125,000 | |||
| align="center" | 375,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Jaspet | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 120,000 | |||
| align="center" | 240,000 | |||
|- | |- | ||
|1|| | | Kernite | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 120,000 | |||
| align="center" | 144,000 | |||
|- | |- | ||
| | | Omber | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 200,000 | |||
| align="center" | 120,000 | |||
|- | |- | ||
| | | Plagioclase | ||
| align="center" | 2 | |||
| align="center" | 400,000 | |||
| align="center" | 140,000 | |||
|- | |- | ||
|4|| | | Spodumain | ||
| align="center" | 1 | |||
| align="center" | 200,000 | |||
| align="center" | 3,200,000 | |||
|- | |||
| Veldspar | |||
| align="center" | 4 | |||
| align="center" | 680,000 | |||
| align="center" | 68,000 | |||
|} | |} | ||
[[Category:Wormhole sites]] | [[Category:Wormhole sites]] | ||
[[Category:Ore sites]] | |||