More actions
No edit summary |
added level 1 mission |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
| 420 m3 | | 420 m3 | ||
| <span style="color:red;">Half Completion Time</span> | | <span style="color:red;">Half Completion Time</span> | ||
|- | |||
|[[Homeless People Everywhere]] | |||
| 1 | |||
| 120 m3 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Missions]][[Category:Distribution Missions]] | [[Category:Missions]][[Category:Distribution Missions]] | ||