More actions
Added stats for level 5 agent, as there is one level 5 locator agent available |
|||
| Line 44: | Line 44: | ||
| 30 minutes | | 30 minutes | ||
| 25k/50k/100k/250k | | 25k/50k/100k/250k | ||
| Unlimited | |||
|- | |||
| Level 5 | |||
| 7.0 | |||
| Instant/10 seconds/1 minute/2 minutes | |||
| 60 minutes | |||
| 50k/100k/250k/500k | |||
| Unlimited | | Unlimited | ||
|} | |} | ||