More actions
ElectricHaze (talk | contribs) Added Bio-Engineering Pays Level 3 |
ElectricHaze (talk | contribs) Added Miracle Drug |
||
| Line 262: | Line 262: | ||
| 2 | | 2 | ||
| ? m<sup>3</sup> | | ? m<sup>3</sup> | ||
| | |||
|- | |||
|[[Miracle Drug]] | |||
| 3 | |||
| 4000 m<sup>3</sup> | |||
| | | | ||