More actions
m staff update |
|||
| Line 18: | Line 18: | ||
| [[Image:AnorNoban.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:AnorNoban.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Anor Noban | | style="padding:10px;" | Anor Noban | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:ChristophPatrouette.jpg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Christoph Patrouette | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:ErganEto.jpg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Ergan Eto | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Kaneton.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:Kaneton.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Kaneton | | style="padding:10px;" | Kaneton | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:KiunaMcGullygosh.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Kiuna McGullygosh | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| Line 28: | Line 40: | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:RollandAntollare.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | | | style="padding:10px;" | Rolland Antollare | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:WilhelmNeko.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Wilhelm Neko | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:PsanauriusBaenre.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Psanaurius Baenre | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:QuazimodemCathulu.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | | | style="padding:10px;" | Quazimodem Cathulu | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:TungonAkeela.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | | | style="padding:10px;" | Tungon Akeela | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|} | |} | ||