More actions
| Line 18: | Line 18: | ||
| [[Image:WilhelmNeko.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:WilhelmNeko.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Wilhelm Neko | | style="padding:10px;" | Wilhelm Neko | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Supervisor}} | |||
|- | |||
| [[Image:JackRipperJr.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Jack RipperJr | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Senior Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Senior Production Officer}} | ||
|- | |||
| [[Image:HarryHeinee.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Harry Heinee | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Senior Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:KaylinGwyneth.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Kaylin Gwyneth | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Senior Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:Lazaren.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Lazaren | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Senior Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:ChristophPatrouette.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Christoph Patrouette | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |- | ||
| [[Image:AnorNoban.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:AnorNoban.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Anor Noban | | style="padding:10px;" | Anor Noban | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| Line 32: | Line 48: | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:QuazimodemCathulu.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | | | style="padding:10px;" | Quazimodem Cathulu | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:TungonAkeela.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | | | style="padding:10px;" | Tungon Akeela | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Evrah.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:Evrah.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Evrah | | style="padding:10px;" | Evrah | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| Line 64: | Line 76: | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|- | |- | ||
| [[Image: | | [[Image:SandaenMaulerant.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | | | style="padding:10px;" | Sandaen Maulerant | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:CorneliusSanchez.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Cornelius Sanchez | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:Gideon Mastracci jr.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Gideon Mastracci jr | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:Rbls.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Rbls | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|} | |} | ||