More actions
Categorized. |
m Bot: Adding {{WormholeSiteNav}} |
||
| (8 intermediate revisions by 5 users not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{main|Wormhole sites}} | |||
{{whcobox|{{orenote}}}} | {{whcobox|{{orenote}}}} | ||
| Line 6: | Line 7: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- style="background-color:#222222;" | |||
! | ! scope="col" | Ore Type | ||
! | ! scope="col" | # of Asteroids | ||
|- | ! scope="col" | Size (m3, each) | ||
| | ! scope="col" | Site Total (units) | ||
| | ! scope="col" | Site Total (m3) | ||
| | |- align="center" | ||
|- | | align="left" style="padding: 5px;" | Arkonor | ||
| | | 1 | ||
| | | 320,000 | ||
| | | 20,000 | ||
|- | | 320,000 | ||
| | |- align="center" | ||
| | | align="left" style="padding: 5px;" | Bistot | ||
| | | 1 | ||
|- | | 480,000 | ||
| | | 30,000 | ||
| | | 480,000 | ||
|- align="center" | |||
| | | align="left" style="padding: 5px;" | Gneiss | ||
| 1 | |||
|- | | 200,000 | ||
| | | 40,000 | ||
| | | 200,000 | ||
| | |- align="center" | ||
|- | | align="left" style="padding: 5px;" | Kernite | ||
| | | 1 | ||
| | | 360,000 | ||
| | | 300,000 | ||
| 360,000 | |||
|- align="center" | |||
| align="left" style="padding: 5px;" | Omber | |||
| 1 | |||
| 180,000 | |||
| 300,000 | |||
| 180,000 | |||
|- align="center" | |||
| align="left" style="padding: 5px;" | Pyroxeres | |||
| 2 | |||
| 78,000 | |||
| 520,000 | |||
| 156,000 | |||
|} | |} | ||
{{WormholeSiteNav}} | |||
[[Category:Wormhole sites]] | [[Category:Wormhole sites]] | ||
[[Category:Ore sites]] | |||