More actions
m Refer to other variants (Disambig) |
ZD Reverent (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 96: | Line 96: | ||
| Zainou ‘Deadeye’Small Hybrid Turret SH-603 | | Zainou ‘Deadeye’Small Hybrid Turret SH-603 | ||
| style="text-align: right | 1,300,000 | | style="text-align: right | 1,300,000 | ||
| rowspan= 4 | Pocket 3 - Mobile Residence | |||
| Zainou ‘Gnome’ Weapon Upgrades WU-1003 | |||
| style="text-align: right | 3,810,000 | |||
|- | |||
|- | |- | ||