More actions
mNo edit summary |
Mednik Breau (talk | contribs) →Loot: one more log |
||
| Line 240: | Line 240: | ||
| Daredevil Blueprint | | Daredevil Blueprint | ||
| approx 40M ISK | | approx 40M ISK | ||
|- | |||
| rowspan=3 | 2024 April | |||
| Mid-grade Snake Delta | |||
| 121M ISK | |||
| From part 3 in highsec. | |||
|- | |||
| Daredevil Blueprint x2 | |||
| approx 50M ISK | |||
| From part 3 and part 4. | |||
|- | |||
| Coreli A-Type 5MN Microwarpdrive | |||
| 33M ISK | |||
| From part 4 in lowsec. | |||
|} | |} | ||
[[Category:Expeditions]] | [[Category:Expeditions]] | ||