More actions
| Line 24: | Line 24: | ||
! Omega | ! Omega | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Faction | | style="text-align: left;" | Faction ammo S | ||
| 200 | | 200 | ||
| 2,000 | | 2,000 | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
| 260 | | 260 | ||
| 2,600 | | 2,600 | ||
|- | |||
| style="text-align: left;" | Faction frigate | |||
| 340 | |||
| 3,400 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" | Mining Barge | | style="text-align: left;" | Mining Barge | ||