More actions
No edit summary |
Chris Halsky (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
== Flight Deck location == | == Flight Deck location == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable"; | ||
|- | |- | ||
! Location !! Ship Type/Fit | ! Location !! Ship Type/Fit | ||
|- | |- | ||
| Korsiki - Horizon | | rowspan = 26 | Korsiki - Horizon || Derptron | ||
|- | |||
| PvP Condor | |||
|- | |||
| PvP Executioner | |||
|- | |||
| PvP Slasher | |||
|- | |||
| PvP Crucifier | |||
|- | |||
| PvP Griffin | |||
|- | |||
| PvP Maulus | |||
|- | |||
| PvP Vigil | |||
|- | |||
| PvP Thrasher | |||
|- | |||
| PvP Catalyst | |||
|- | |||
| Explo Heron | |||
|- | |||
| Explo Cloak Heron | |||
|- | |||
| PvE Algos | |||
|- | |||
| Ore Venture T1 | |||
|- | |||
| Abyssal Kestrel T0 | |||
|- | |||
| Abyssal Punisher T0 | |||
|- | |||
| Abyssal Rifter T0 | |||
|- | |||
| Abyssal Tristan T0 | |||
|- | |||
| GCD T1 Cormorant | |||
|- | |||
| GCD T2 Cormorant | |||
|- | |||
| GCD T1 Thrasher | |||
|- | |||
| GCD T2 Thrasher | |||
|- | |||
| GCD T1 Catalyst | |||
|- | |||
| GCD T2 Catalyst | |||
|- | |||
| GCD T1 Coercer | |||
|- | |||
| GCD T2 Coercer | |||
|} | |} | ||