More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Moving Station.png|thumb|center | | [[Image:Moving Station.png|thumb|center]]<br> | ||
| [[Image:Algogille Graveyard.jpg|thumb|center | | [[Image:Algogille Graveyard.jpg|thumb|center]]<br> | ||
| [[Image:Caldari Prime Titan.jpg|thumb|center | | [[Image:Caldari Prime Titan.jpg|thumb|center]]<br> | ||
| [[Image:Luminaire Graveyard.jpg|thumb|center | | [[Image:Luminaire Graveyard.jpg|thumb|center]]<br> | ||
|} | |} | ||
| Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Lord Bastion.jpg|thumb|center | | [[Image:Lord Bastion.jpg|thumb|center]]<br> | ||
| [[Image:The Carnival.jpg|thumb|center | | [[Image:The Carnival.jpg|thumb|center]]<br> | ||
| [[Image:Hyperbole Nexus.jpg|thumb|center | | [[Image:Hyperbole Nexus.jpg|thumb|center]]<br> | ||
| [[Image:The Asylum.jpg|thumb|center | | [[Image:The Asylum.jpg|thumb|center]]<br> | ||
|} | |} | ||
| Line 100: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Yan Jung Ruins.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Yan Jung Ruins.jpg|thumb|center|Yan Jung Ruins.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Yan Jung Relic Site.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Yan Jung Relic Site.jpg|thumb|center|Yan Jung Relic Site.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Municipal Junkyard.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Municipal Junkyard.jpg|thumb|center|Municipal Junkyard.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Central Administration.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Central Administration.jpg|thumb|center|Central Administration.jpg]]<br> | ||
|- | |- | ||
| Name:<br> | | Name:<br> | ||
| Line 124: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Pend Insurance Storage Bin.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Pend Insurance Storage Bin.jpg|thumb|center|Pend Insurance Storage Bin.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Roden Center.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Roden Center.jpg|thumb|center|Roden Center.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Damaged Drone Mind.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Damaged Drone Mind.jpg|thumb|center|Damaged Drone Mind.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Ebony Tower.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Ebony Tower.jpg|thumb|center|Ebony Tower.jpg]]<br> | ||
|- | |- | ||
| Name:<br> | | Name:<br> | ||
| Line 148: | Line 148: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Natura Seminary.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Natura Seminary.jpg|thumb|center|Natura Seminary.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Nickel & Dime Store.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Nickel & Dime Store.jpg|thumb|center|Nickel & Dime Store.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Survey Station.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Survey Station.jpg|thumb|center|Survey Station.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Arid Park.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Arid Park.jpg|thumb|center|Arid Park.jpg]]<br> | ||
|- | |- | ||
| Name:<br> | | Name:<br> | ||
| Line 166: | Line 166: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Infested Comet Remains.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Infested Comet Remains.jpg|thumb|center|Infested Comet Remains.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Wirykomi Engineering Outpost.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Wirykomi Engineering Outpost.jpg|thumb|center|Wirykomi Engineering Outpost.jpg]]<br> | ||
|} | |} | ||
| Line 191: | Line 191: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Mysterious Shuttle.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Mysterious Shuttle.jpg|thumb|center|Mysterious Shuttle.jpg]]<br> | ||
| [[Image:Capsuleer Cemetery.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Capsuleer Cemetery.jpg|thumb|center|Capsuleer Cemetery.jpg]]<br> | ||
|} | |} | ||
| Line 201: | Line 201: | ||
=== Everyshore<br> === | === Everyshore<br> === | ||
{| width=" | {| width="310" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | ||
|- | |- | ||
| Name:<br> | | Name:<br> | ||
| Line 213: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
| Image:<br> | | Image:<br> | ||
| [[Image:Impetus Studios.jpg|thumb|center]]<br> | | [[Image:Impetus Studios.jpg|thumb|center|Impetus Studios.jpg]]<br> | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
<br> | |||
=== Kador === | === Kador === | ||
{| width="1000" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Imperial Administration Complex<br> | |||
| Carchatur Complex<br> | |||
| Imperial Palace Complex<br> | |||
| Caor Korduin<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Zimse (0.5)<br> | |||
| Nidupad (0.5)<br> | |||
| Nidupad (0.5)<br> | |||
| Jakri (0.5)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Imperial Administration Complex.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Carchatur Complex.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Imperial Palace Complex.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Caor Korduin.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Blood Raider Crypt<br> | |||
| Port Maphante<br> | |||
| Civic Court Plaza<br> | |||
| Governor’s Audience Chamber<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Garisas (0.5)<br> | |||
| Garisas (0.5)<br> | |||
| Aphi (0.5)<br> | |||
| Chanoun (0.5)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Blood Raider Crypt.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Port Maphante.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Civic Court Plaza.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Governor’s Audience Chamber.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| The Bonfire<br> | |||
| Quarantined Blood Raider Sanctuary<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Munory (0.5)<br> | |||
| Aband (0.5)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:The Bonfire.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Quarantined Blood Raider Sanctuary.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|} | |||
<br> | |||
<br> | |||
=== Heimatar === | === Heimatar === | ||
{| width="550" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | |||
|- | |||
| Name:<br> | |||
| Abandoned Mining Colony<br> | |||
| Eternal Torch<br> | |||
|- | |||
| Location:<br> | |||
| Kronsur (0.9)<br> | |||
| Pator (1.0)<br> | |||
|- | |||
| Information:<br> | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Image:<br> | |||
| [[Image:Abandoned Mining Colony.jpg|thumb|center]]<br> | |||
| [[Image:Eternal Torch.jpg|thumb|center]]<br> | |||
|} | |||
<br> | |||
<br> | |||
=== The Forge === | === The Forge === | ||