More actions
| Line 215: | Line 215: | ||
| Esescama | | Esescama | ||
| Odin | | Odin | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/The_Forge/Ruomo#sec Ruomo] | |||
| Itamo | |||
| Vaankalen, Ahtulaima, Kylmabe | |||
| Jatate, Mitsolen | |||
| Mahtista | |||
|- | |- | ||
| {{icon|ammatar|24|Ammatar Mandate}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Derelik/San_Matar#sec San Matar] | | {{icon|ammatar|24|Ammatar Mandate}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Derelik/San_Matar#sec San Matar] | ||