More actions
m →Constellation layouts: Added a link to dotlan's incursions page. |
mNo edit summary |
||
| Line 227: | Line 227: | ||
| Hai, Seiradih | | Hai, Seiradih | ||
| Mamenkhanar | | Mamenkhanar | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Naloran#sec Nagaslaiken] | |||
| Saikanen | |||
| Kakki, Oijamon, Jeras | |||
| Auviken | |||
| Ohvosamon | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Naloran#sec Naloran] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Naloran#sec Naloran] | ||