More actions
Matt Mustang (talk | contribs) |
Jim parsons (talk | contribs) Added Osta |
||
| Line 359: | Line 359: | ||
| Arnatele, Halle | | Arnatele, Halle | ||
| Mormoen | | Mormoen | ||
|- | |||
| {{icon|minmatar|24|Minmatar Republic}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Heimatar/Osta#sec Osta] | |||
| Aeddin | |||
| Austraka, Dumkirinur, Sist | |||
| Edmalbrurdus, Kronsur | |||
| Todeko | |||
|- | |- | ||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/The_Forge/Otsabaira#sec Otsabaira] | | {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/The_Forge/Otsabaira#sec Otsabaira] | ||