More actions
Jim parsons (talk | contribs) Added Rifenda constellation |
mNo edit summary |
||
| Line 101: | Line 101: | ||
| Anila, Yeeramoun | | Anila, Yeeramoun | ||
| Ides | | Ides | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Damadil#sec Damadil] | |||
| Perdan | |||
| Kibursha, Hostni, Mimime | |||
| Onazel, Asesamy | |||
| Lossa | |||
|- | |- | ||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Elalan#sec Elalan] | | {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Everyshore/Elalan#sec Elalan] | ||