More actions
Matt Mustang (talk | contribs) |
Jim parsons (talk | contribs) m Added Haurala constellation |
||
| Line 167: | Line 167: | ||
| Vecodie | | Vecodie | ||
| Yvaeroure | | Yvaeroure | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Lonetrek/Haurala#sec Haurala] | |||
| Kino | |||
| Erenta, Ouranienen, Uemisaisen | |||
| Sotrentaira | |||
| Raussinen | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Hoosa#sec Hoosa] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Hoosa#sec Hoosa] | ||