More actions
Paxte Eriker (talk | contribs) No edit summary |
→Constellations in high security space: Adding Agiesseson constellation |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_assault_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Assault sites|Assaults]] | ! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_assault_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Assault sites|Assaults]] | ||
! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_headquarter_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Headquarter sites|Headquarter]] | ! style="background-color:#222222" nowrap | [[image:incursions_headquarter_icon.png|24px|link=]][[Incursion sites#Headquarter sites|Headquarter]] | ||
|- | |||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Sinq_Laison/Agiesseson#sec Agiesseson] | |||
| Claysson | |||
| Adiere, Oirtlair, Olelon, Stetille | |||
| Auberulle, Doussivitte | |||
| Unel | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Ahrnot#sec Ahrnot] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Ahrnot#sec Ahrnot] | ||