More actions
| Line 94: | Line 94: | ||
| 1.5M Isk | | 1.5M Isk | ||
|- | |- | ||
| rowspan= | | rowspan=2 | June 2016 | ||
| Corelum C-Type Energized Adaptive Nano Membrane | | Corelum C-Type Energized Adaptive Nano Membrane | ||
| 102M ISK | | 102M ISK | ||
|- | |||
| Serpentis Brass Tag | |||
| 21.4M | |||
|} | |} | ||