More actions
No edit summary |
|||
| Line 555: | Line 555: | ||
| Evettullur, Hjortur, Tamekamur | | Evettullur, Hjortur, Tamekamur | ||
| Egbonbet | | Egbonbet | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Trigentia#sec Trigentia] | |||
| Akhwa | |||
| Inis-Ilix, Sonama, Suner | |||
| Halibai, Turba | |||
| Kothe | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Tsemshatel#sec Tsemshatel] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Tsemshatel#sec Tsemshatel] | ||