More actions
Mortis Osket (talk | contribs) m Added my loot results |
|||
| (7 intermediate revisions by 6 users not shown) | |||
| Line 46: | Line 46: | ||
{{NPCTableRow|Frigate|3|Silverfish/... Alvi}} | {{NPCTableRow|Frigate|3|Silverfish/... Alvi}} | ||
{{NPCTableRow|Destroyer|3|Marauder/... Alvior}} | {{NPCTableRow|Destroyer|3|Marauder/... Alvior}} | ||
{{NPCTableRow|Commander Destroyer|1|Sentient Shredder Alvior|cargo=Drops possibly Rogue Drone chips}} | {{NPCTableRow|Commander Destroyer|1|Sentient Predator/Shredder Alvior|cargo=Drops possibly Rogue Drone chips}} | ||
|} | |} | ||
| Line 89: | Line 89: | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||
|47.5 Million | |47.5 Million | ||
|- | |||
|Feb 2022 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|Jun 2023 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|Aug 2023 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |||
|47.5 Million | |||
|- | |||
|April 2024 | |||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip, Drone Graviton, Drone Parts | |||
|79.6 Million | |||
| | |||
|- | |||
|April 2024 | |||
|Drone Graviton, Drone Parts | |||
|43.9 Million | |||
|} | |} | ||
Bounty: ± 859k ISK | |||
== Escalation == | == Escalation == | ||