More actions
mNo edit summary |
Alf saissore (talk | contribs) m Added Venture |
||
| Line 476: | Line 476: | ||
|- | |- | ||
| [[Vengeance]] || Assault Frigates || T2 || Amarr || || 3 | | [[Vengeance]] || Assault Frigates || T2 || Amarr || || 3 | ||
|- | |||
| [[Venture]] || Frigates || T1 || ORE || Mining || 0 | |||
|- | |- | ||
| [[Vexor]] || Cruisers || T1 || Gallente || Droneboat || 2 | | [[Vexor]] || Cruisers || T1 || Gallente || Droneboat || 2 | ||