More actions
| Line 883: | Line 883: | ||
| AZN-D2, E-PR0S, TR07-S | | AZN-D2, E-PR0S, TR07-S | ||
| 2-F3OE | | 2-F3OE | ||
|- | |||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Wicked_Creek/3GK-WS#sec 3GK-WS] | |||
| 5Q65-4 | |||
| 5DE-QS | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Malpais/3TS-12#sec 3TS-12] | | {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Malpais/3TS-12#sec 3TS-12] | ||