More actions
Ersin Oghuz (talk | contribs) m →Loot |
mNo edit summary |
||
| Line 223: | Line 223: | ||
| 3 million ISK | | 3 million ISK | ||
| rowspan=1 | From Shadow Serpentis Destroyer @ Location#03 | | rowspan=1 | From Shadow Serpentis Destroyer @ Location#03 | ||
|- | |||
|- | |||
| rowspan=1 | January 2018 | |||
| Mid-grade Asklepian Gamma | |||
| 75 million ISK | |||
| rowspan=1 | From Shadow Serpentis @ Location#01 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||