More actions
| Line 97: | Line 97: | ||
| High/low | | High/low | ||
| 1,000 units of celadon mykoserocin | | 1,000 units of celadon mykoserocin | ||
|- | |||
| [[Hidden Nebula]] | |||
| Delve | |||
| Null | |||
| 2x unknown | |||
|- | |- | ||
| [[Cobra Nebula]] | | [[Cobra Nebula]] | ||
| Line 97: | Line 97: | ||
| High/low | | High/low | ||
| 1,000 units of celadon mykoserocin | | 1,000 units of celadon mykoserocin | ||
|- | |||
| [[Hidden Nebula]] | |||
| Delve | |||
| Null | |||
| 2x unknown | |||
|- | |- | ||
| [[Cobra Nebula]] | | [[Cobra Nebula]] | ||