More actions
→Chemical Labs: "Digital" sites |
|||
| Line 697: | Line 697: | ||
|-style="border-top:solid 2px grey;" | |-style="border-top:solid 2px grey;" | ||
!rowspan=" | !rowspan="5" style="background:#222222"| [[The Blood Raider Covenant|Blood Raiders]] | ||
|[[ Blood Raider Chemical Lab ]] | |[[ Blood Raider Chemical Lab ]] | ||
|Aridia | |Aridia | ||
| Line 709: | Line 709: | ||
|[[ CHAIN Mindflood Production Facility ]] | |[[ CHAIN Mindflood Production Facility ]] | ||
|Delve | |Delve | ||
|- | |||
|[[Digital Complex]] | |||
|Delve | |||
|-style="border-top:solid 2px grey;" | |-style="border-top:solid 2px grey;" | ||
!rowspan=" | !rowspan="8" style="background:#222222"| [[Guristas Pirates]] | ||
|[[ Guristas Chemical Lab ]] | |[[ Guristas Chemical Lab ]] | ||
|The Forge | |The Forge | ||
| Line 732: | Line 735: | ||
|[[Digital Plexus]] | |[[Digital Plexus]] | ||
|Vale of the Silent | |Vale of the Silent | ||
|- | |||
|[[Digital Convolution]] | |||
|Tenal | |||
|-style="border-top:solid 2px grey;" | |-style="border-top:solid 2px grey;" | ||
| Line 751: | Line 757: | ||
|-style="border-top:solid 2px grey;" | |-style="border-top:solid 2px grey;" | ||
!rowspan=" | !rowspan="8" style="background:#222222"| [[Serpentis Corporation]] | ||
|[[Serpentis Chemical Lab]] | |[[Serpentis Chemical Lab]] | ||
|Solitude | |Solitude | ||
| Line 771: | Line 777: | ||
|- | |- | ||
|[[Digital Compound]] | |[[Digital Compound]] | ||
|Fountain | |||
|- | |||
|[[Digital Tessellation]] | |||
|Fountain | |Fountain | ||