More actions
added Caldari State elite |
added Gallente and Minmatar elite name |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
| '''Amarr Empire''' || || || || || || || Divine | | '''Amarr Empire''' || || || || || || || Divine | ||
|- | |- | ||
| '''Caldari State''' || || || || || || || Taibu | | '''Caldari State''' || || || || || || || Taibu | ||
|- | |||
| '''Gallente Federation''' || || || || || || || Elite | |||
|- | |||
| '''Minmatar Republic''' || || || || || || || Chief | |||
|} | |} | ||