More actions
| Line 892: | Line 892: | ||
| Esaeel, Huna | | Esaeel, Huna | ||
| Hophib | | Hophib | ||
|- | |||
| [[File:Logo faction amarr empire clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Devoid/Semou#sec Semou] | |||
| Arzad | |||
| Ezzara, Oyeman, Sifilar | |||
| Raa | |||
| Tzvi | |||
|- | |- | ||
| [[File:Logo faction gallente federation clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Placid/Serthoulde#sec Serthoulde] | | [[File:Logo faction gallente federation clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Placid/Serthoulde#sec Serthoulde] | ||
| Line 910: | Line 916: | ||
| Kurniainen | | Kurniainen | ||
| Saidusairos | | Saidusairos | ||
|- | |- | ||
| [[File:Logo faction minmatar republic clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Molden_Heath/Tartatven#sec Tartatven] | | [[File:Logo faction minmatar republic clean.png|24px]] [http://evemaps.dotlan.net/map/Molden_Heath/Tartatven#sec Tartatven] | ||