More actions
Added duo nebula to the table |
Add two more gas sites from Catch |
||
| Line 415: | Line 415: | ||
| 500 | | 500 | ||
| No | | No | ||
|- | |||
| [[Leopard Nebula]] | |||
| Catch | |||
| Null | |||
| Lime | |||
| Cytoserocin | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Rimy Nebula]] | |||
| Catch | |||
| Null | |||
| Lime | |||
| Cytoserocin | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |- | ||
| [[Cobra Nebula]] | | [[Cobra Nebula]] | ||