More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
|} | |} | ||
== Outer regions == | |||
{|class=wikitable style="width: 900px;background:#111111;text-align:center" | |||
!Wormhole eye | |||
!Region | |||
!Description | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|AAAA | |||
| | |||
|- | |||
} | |||
Revision as of 17:05, 11 January 2021
Wormhole eye region identification.
| Wormhole eye | Region | Description |
|---|---|---|
| Black Rise | ||
| The Citadel | ||
| The Forge | ||
| Lonetrek | ||
| Essence | ||
| Everyshore | ||
| Placid | ||
| Sinq Laison | ||
| Solitude | ||
| Verge Vendor | ||
| Heimatar | ||
| Metropolis | ||
| Molden Heath | ||
| Aridia | ||
| The Bleak Lands | ||
| Devoid | ||
| Domain | ||
| Kador | ||
| Kor-Azor | ||
| Tash-Murkon | ||
| Khanid | ||
| Derelik | ||
| Genesis |
Outer regions
}| Wormhole eye | Region | Description |
|---|---|---|
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA | ||
| AAAA |