More actions
| Line 202: | Line 202: | ||
| Corelum C-Type 10MN Afterburner | | Corelum C-Type 10MN Afterburner | ||
| 77.8M ISK | | 77.8M ISK | ||
|- | |||
|rowspan=2 | Apr 2021 | |||
| Salvage & Normal Loot | |||
| 5.4M ISK | |||
|- | |||
| Corelum C-Type Kinetic Energized Membrane | |||
| 0.5M ISK | |||
| rowspan=1 | From Overseer Battleship | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||