More actions
Fulgore2356 (talk | contribs) m →Loot |
No Loot Man (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 176: | Line 176: | ||
| January 2022 | | January 2022 | ||
| Drone Components + T2 Salvage | | Drone Components + T2 Salvage | ||
| 1 million ISK | |||
|- | |||
| February 2022 | |||
| Drone Components + T2 Salvage | |||
| 1 million ISK | | 1 million ISK | ||
|} | |} | ||