More actions
Lord Jadise (talk | contribs) m →Loot |
Lord Jadise (talk | contribs) |
||
| Line 93: | Line 93: | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||
|47.5 Million | |47.5 Million | ||
|- | |||
|Jun 2023 | |Jun 2023 | ||
|Rogue Drone 46-X Nexus Chip | |Rogue Drone 46-X Nexus Chip | ||