More actions
m Update dependencies. |
m Fix sort order an comes after am. |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- style="background: #444444;" | |- style="background: #444444;" | ||
! Full name !! Valid alternative(s) | ! Full name !! Valid alternative(s) | ||
|- | |- | ||
| Amarr Empire || Amarr | | Amarr Empire || Amarr | ||
|- | |- | ||
| Ammatar | | Ammatar | ||
|- | |||
| Angel Cartel || Angel, Angels | |||
|- | |- | ||
| Blood Raider Covenant || Blood Raider, Blood Raiders | | Blood Raider Covenant || Blood Raider, Blood Raiders | ||