More actions
Salartarium (talk | contribs) m add civilian shuttles |
Salartarium (talk | contribs) m add Metamorphosis |
||
| Line 422: | Line 422: | ||
|- | |- | ||
| [[Merlin]] || Frigate || T1 || Caldari || || 1 | | [[Merlin]] || Frigate || T1 || Caldari || || 1 | ||
|- | |||
| [[Metamorphosis]] || Frigate || T1 || Jove|| || | |||
|- | |- | ||
| [[Miasmos]] || Hauler || T1 || Gallente || || | | [[Miasmos]] || Hauler || T1 || Gallente || || | ||