More actions
Mednik Breau (talk | contribs) Create first version using scan from game and https://sistersprobe.fandom.com/de/wiki/Large_Arkonor_and_Bistot_Deposit Tag: Removed redirect |
Added sum |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
| 16 | | 16 | ||
| 180,800 | | 180,800 | ||
|- | |||
| style="text-align: left;" | Sum | |||
| 64 | |||
| 145,800 | |||
| 16 | |||
| 2,632,800 | |||
|} | |} | ||