More actions
No edit summary |
|||
| Line 284: | Line 284: | ||
| 148M ISK | | 148M ISK | ||
| From Overseer Battleship | | From Overseer Battleship | ||
|- | |||
| Sep 2024 | |||
| Corelum C-Type Explosive Energized Membrane | |||
| 400K ISK | |||
| From Overseer Battleship | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 284: | Line 284: | ||
| 148M ISK | | 148M ISK | ||
| From Overseer Battleship | | From Overseer Battleship | ||
|- | |||
| Sep 2024 | |||
| Corelum C-Type Explosive Energized Membrane | |||
| 400K ISK | |||
| From Overseer Battleship | |||
|} | |} | ||