More actions
m →Ore variants: Need icons uploaded not sure where these were gotten from. |
m →Ore variants: Added Griemeer |
||
| Line 355: | Line 355: | ||
| Abyssal Talassonite | | Abyssal Talassonite | ||
| Hadal Talassonite | | Hadal Talassonite | ||
|- | |- | ||
| [[File:ore_eifyrium.png|32px|link=|Eifyrium]] Eifyrium | | [[File:ore_eifyrium.png|32px|link=|Eifyrium]] Eifyrium | ||
| Line 363: | Line 362: | ||
| 16 | | 16 | ||
| Zydrine | | Zydrine | ||
|- | |||
| [[File:ore_griemeer.png|32px|link=|Griemeer]] Griemeer | |||
| Clear Griemeer | |||
| Inky Griemeer | |||
| Opaque Griemeer | |||
| 0.8 | |||
| Tritanium, Isogen | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||