More actions
m →Ore variants: Added Griemeer |
→Ore variants: - All new ores added. |
||
| Line 369: | Line 369: | ||
| 0.8 | | 0.8 | ||
| Tritanium, Isogen | | Tritanium, Isogen | ||
|- | |||
| [[File:ore_hezorime.png|32px|link=|Hezorime]] Hezorime | |||
| Dull Hezorime | |||
| Serrated Hezorime | |||
| Sharp Hezorime | |||
| 5 | |||
| Tritanium, Isogen, Zydrine | |||
|- | |||
| [[File:ore_kylixium.png|32px|link=|Kylixium]] Kylixium | |||
| Kaolin Kylixium | |||
| Argil Kylixium | |||
| Adobe Kylixium | |||
| 1.2 | |||
| Tritanium, Pyerite, Mexallon | |||
|- | |||
| [[File:ore_nocxite.png|32px|link=|Nocxite]] Nocxite | |||
| Fragrant Nocxite | |||
| Intoxicating Nocxite | |||
| Ambrosial Nocxite | |||
| 4 | |||
| Tritanium, Pyerite, Nocxium | |||
|- | |||
| [[File:ore_ueganite.png|32px|link=|Ueganite]] Ueganite | |||
| Foggy Ueganite | |||
| Overcast Ueganite | |||
| Stormy Ueganite | |||
| 5 | |||
| Tritanium, Megacyte | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||