More actions
Spooky Braj (talk | contribs) No edit summary |
Spooky Braj (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
| [[File:GabrielCHL.jpg|96px|link=]] | | [[File:GabrielCHL.jpg|96px|link=]] | ||
| style="vertical-align: top; padding-left: 10px;" | <big>'''Gabriel CHL'''</big> | | style="vertical-align: top; padding-left: 10px;" | <big>'''Gabriel CHL'''</big> | ||
|- | |||
| [[File:GeratheHigioret.jpg|96px|link=]] | |||
| style="vertical-align: top; padding-left: 10px;" | <big>'''Gerathe Higioret'''</big> | |||
|} | |} | ||