More actions
| Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| Warp scrambler | | Warp scrambler | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{ | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|scram}}</nowiki> | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|scram}} | | {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|scram}} | ||
|- | |- | ||
| Warp disruptor | | Warp disruptor | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{ | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|point|32}}</nowiki> | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|point| | | {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|point|32}} | ||
|- | |- | ||
| Stasis webifier | | Stasis webifier | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{ | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3||||''Slow'', '''slower''', webbed''}}</nowiki> | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|stasis webifier||Slower, slower, webbed}} | | {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|stasis webifier||Slower, slower, webbed}} | ||
|- | |- | ||
| ECM / Jamming | | ECM / Jamming | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{ | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|ecm||Jamming in the [[Falcon|lovely falcon]]!}}</nowiki> | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|ecm||Jamming in the '''Falcon!'''}} | | {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|ecm||Jamming in the '''Falcon!'''}} | ||
|- | |||
| Target painter | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|tp}}</nowiki> | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|tp}} | |||
|- | |- | ||
| Remote ECM burst | | Remote ECM burst | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{ | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|remote ecm burst|64|Remote ECM burst}}</nowiki> | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|remote ecm}} | | {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|remote ecm|64|Remote ECM burst}} | ||
|} | |||
= List of icons = | |||
Below is a list of icons sorted by type. | |||
== Electronic Warfare == | |||
{| | |||
|- | |||
! Name | |||
! Icon | |||
! Size | |||
|- | |||
| Warp scrambler | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|scram}} | |||
| 64px | |||
|- | |||
| Warp disruptor | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|point}} | |||
| 64px | |||
|- | |||
| Stasis webifier | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|webifier}} | |||
| 64px | |||
|- | |||
| ECM / Jamming | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|ecm|}} | |||
| 64px | |||
|- | |||
| Remote ECM burst | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|remote ecm burst}} | |||
| 64px | |||
|- | |- | ||
| Target painter | | Target painter | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|tp}} | | {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|tp}} | ||
| 64px | |||
|- | |- | ||
| Remote armour repair | | Remote armour repair | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|remote armour repair}} | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|remote | | 64px | ||
|- | |- | ||
| Shield transporter | | Shield transporter | ||
| | | {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|st}} | ||
| { | | 64px | ||
|} | |||
== Ships == | |||
{| | |||
|- | |||
! Name | |||
! Icon | |||
! Size | |||
|- | |- | ||
| | | small | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|small}} | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3| | | 16px | ||
|- | |- | ||
| | | medium | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|medium}} | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3| | | 16px | ||
|- | |- | ||
| | | large | ||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3|large}} | |||
| {{User:Cassiel_seraphim/Sandbox3| | | 16px | ||
|} | |} | ||