O'b Haru Sen (talk | contribs) |
O'b Haru Sen (talk | contribs) |
||
| Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|Giant Secure Container || ~170k || 3900 || 3000 || 300 || 6M || 500k || style="text-align:center;"|* || || 3000 m | |Giant Secure Container || ~170k || 3900 || 3000 || 300 || 6M || 500k || style="text-align:center;"|* || || 3000 m | ||
|- | |||
|Jettisoned Cargo Container (Jetcan)|| - || 27.5k|| - || - || - || || || || | |||
|- | |- | ||
| Line 81: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|Enormous Freight Container || ~400k || 250k || 250k || 2500 || 1M || 10 || || || | |Enormous Freight Container || ~400k || 250k || 250k || 2500 || 1M || 10 || || || | ||
|- | |- | ||