More actions
Jim parsons (talk | contribs) |
→Known constellations: Added information about Kainokai. |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
| Roleinn, Vorsk | | Roleinn, Vorsk | ||
| Eiluvodi | | Eiluvodi | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Lonetrek/Kainokai#sec Kainokai] | |||
| Ajanen | |||
| Autama, Kuoka, Tsukuras | |||
| Kirras | |||
| Nani | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Kehina#sec Kehina] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Kehina#sec Kehina] | ||