More actions
m →Constellations in null security space: Just sorting :) |
mNo edit summary |
||
| Line 608: | Line 608: | ||
| Heluene, Oruse | | Heluene, Oruse | ||
| Arittant | | Arittant | ||
|- | |||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Placid/Ganoure#sec Ganoure] | |||
| Kenninkck | |||
| Ausmaert, Barleguet | |||
| Aulbres, Vestouve | |||
| Espigoure | |||
|- | |- | ||
| {{icon|minmatar|24|Minmatar Republic}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Heimatar/Hed#sec Hed] | | {{icon|minmatar|24|Minmatar Republic}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Heimatar/Hed#sec Hed] | ||