More actions
m →Loot |
|||
| Line 93: | Line 93: | ||
| Salvage | | Salvage | ||
| 1.5M Isk | | 1.5M Isk | ||
|- | |||
| rowspan=1 | June 2016 | |||
| Corelum C-Type Energized Adaptive Nano Membrane | |||
| 102M ISK | |||
|} | |} | ||
m →Loot |
|||
| Line 93: | Line 93: | ||
| Salvage | | Salvage | ||
| 1.5M Isk | | 1.5M Isk | ||
|- | |||
| rowspan=1 | June 2016 | |||
| Corelum C-Type Energized Adaptive Nano Membrane | |||
| 102M ISK | |||
|} | |} | ||