More actions
| Line 673: | Line 673: | ||
| Auga | | Auga | ||
| Amamake | | Amamake | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Black_Rise/Inolari#sec Inolari] | |||
| Pavanakka | |||
| Eha, Innia, Martoh | |||
| Iralaja, Kinakka | |||
| Raihbaka | |||
|- | |- | ||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Black_Rise/Ishaga#sec Ishaga] | | {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Black_Rise/Ishaga#sec Ishaga] | ||