More actions
| Line 762: | Line 762: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Aridia/Selonat#sec Selonat] | |||
| Ned | |||
| Fobiner, Karan, Nouta | |||
| Esaeel, Huna | |||
| Hophib | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Sukanan#sec Sukanan] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Sukanan#sec Sukanan] | ||