More actions
Hideo Date (talk | contribs) m added category links |
Loot Update |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
| Shadow Serpentis Explosive Plating | | Shadow Serpentis Explosive Plating | ||
| 68K ISK | | 68K ISK | ||
|- | |||
| rowspan=3 | Febrary 2017 | |||
| Corelum C-Type 10MN Afterburner | |||
| 69M ISK | |||
| rowspan=3 | From Overseer Battleship | |||
|} | |} | ||