More actions
Torg Navatin (talk | contribs) m →Loot |
|||
| Line 130: | Line 130: | ||
| Corelum C-Type Energized Thermal Membrane | | Corelum C-Type Energized Thermal Membrane | ||
| 3.5M ISK | | 3.5M ISK | ||
|- | |||
| rowspan=3 | April 2017 | |||
| Corelum C-Type Energized Explosive Membrane | |||
| 15M ISK | |||
|} | |} | ||