More actions
| Line 949: | Line 949: | ||
| HO4E-Q, RO-AIQ | | HO4E-Q, RO-AIQ | ||
| E6Q-LE | | E6Q-LE | ||
|- | |||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Paragon_Soul/D9DM-O#sec] | |||
| ZDYA-G | |||
| LX5K-W, MP5-KR, O-N589 | |||
| ZBY-0I | |||
| LD-2VL | |||
|- | |- | ||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Oasa/DOCS-O#sec DOCS-0] | | {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Oasa/DOCS-O#sec DOCS-0] | ||